Česky Deutsch Deutsch Deutsch
Partneři

Speciální nabídka pro školy

Pro školy máme připraveny speciální nabídky - jednodenní i vícedenní výlety, školy v přírodě s programem nebo nabídky výhodného lyžování a lyžařských kurzů. Kdybyste si zde nevybrali sestavíme vám dle vámi vybraných aktivit program na míru, přesně podle vašich představ.

S dětmi po celou dobu pracují certifikovaní instruktoři, kteří se starají o jejich bezpečí a o chod programu. Na své si přijdou také samotní pedagogové, kteří si buď mohou udělat chvilku volna, nebo si mohou adrenalinové aktivity vyzkoušet také. Pokud některá škola na vícedenní akce nevysílá vlastního zdravotníka, zajistíme vám za příplatek vlastního.

Veškeré informace o jednotlivých programech, cenách a ubytování najdete po rozkliknutí odkazů.
Výlety 2017
Školy, se kterými spolupracujeme


- ZŠ U Nemocnice Rumburk

- ZŠ Londýnská Praha

Ubytování

Chata Slovan

Máme k dispozici 27 pokojů (od 2 až po 4 lůžkové), každý s vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC) v samostatné budově cca 50 m od restaurace, kde se děti budou stravovat. K dispozici je zde společenská místnost s kuchyňkou. Kapacita budovy je 75 lůžek. Pokoje jsou pěkné, sociální zařízení v základu. Chata Slovan se nachází cca 100 m od našeho areálu.


Penzion Dcer Božské Lásky

Děti jsou ubytované ve 2 nebo 3 lůžkových pokojích, na každém pokoji je umyvadlo s teplou vodou (cca každé 2 pokoje mají společnou sprchu a WC), pro pedagogy apartmán s vlastní koupelnou a WC, k dispozici společenské místnosti, jídelna, herna. Maximální kapacita je 40 - 45 dětí + pedagogický dozor. Pokoje, koupelny i wc jsou velmi pěkné. Penzion se nachází cca 1 km od našeho areálu.

Dotazy a objednávky zasílejte na e-mail:

simona@sport-jedlova.cz nebo volejte 722 233 322.
Naši přátelé
Ubytování České Švýcarsko - www.region-ceskesvycarsko.cz


Copyright 2019 Sportovní areál Jedlová    |     FIS pravidla    |     Ke stažení