Česky Deutsch Deutsch DeutschPartneři

Pobytové tábory

Nenechte děti nudit se o prázdninách doma, pošlete je na Jedlovou za zábavou! Čeká je zde spousta adrenalinu, který jen tak nevyprchá, nové zážitky, noví kamarádi - to vše v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Lužických hor.
Adrenalin camp - letní tábor

Pořádná dávka adrenalinu během jednoho týdne plného zábavy. Adrenalin camp je určen zejména milovníkům outdooru, napětí, dobrodružství a adrenalinových zážitků.
Termín: 21.7.2019 - 28.7.2019   Cena: 4890 Kč  On-line příhláška

Věk: 7 - 13 let    Kapacita: 30 dětí

Doprava: společně vlakem Praha hl.n. - Jedlová a zpět (příplatek 250,- Kč, zavazadla vezeme vlastní dodávkou)/ doprava vlastní (bez doplatků).


                      Co vás na dětském táboře čeká?


Těšte se, že si vyzkoušíte všechno co v Adrenalin parku Jedlová máme a dokonce i něco navíc. Prolezeme lana, stěny, provazy, budeme sjíždět na kárách i koloběžkách, houpat se ve vzduchu, válet se na vodě a to všechno v naprosté pohodě pod dohledem zkušených instruktorů.

                                      Program


Lanový park, koloběžky, obří houpačka, sjezdové káry, skoky, lezecká stěna, aquazorbing, spousta her, zábavy a soutěží v přírodě, výlety, rozhledny, aquapark, táboráky, diskotéky a další a další a další.

Ubytování v prostorných stanech pro 4 osoby, mladší děti jsou ubytované uvnitř v podkrovní části objektu včetně matrací. Samozřejmostí sprchy i wc v objektu. S sebou nezapomeňte spacák, karimatku a polštářek.


Program bude vždy uzpůsobený aktuálnímu počasí, pokud to bude možné, budeme pořád venku. Ceny programů zahrnují program, vstupy, stravování, využívání veškerého vybavení areálu, dozor (žádné další poplatky).

Informace pro rodiče
Lékařské potvrzení
Nástupní list

Vedoucí: František MašekDotazy a objednávky zasílejte na e-mail:

simona@sport-jedlova.cz nebo volejte 722 233 322.
Naši přátelé
Ubytování České Švýcarsko - www.region-ceskesvycarsko.cz


Copyright 2019 Sportovní areál Jedlová    |     FIS pravidla    |     Ke stažení

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY